BOSE SoundLink AE II bezdrátová sluchátka kolem uší, bílá
7 590.00 Kč 6 272.73 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 741158-0020

Bezdrátová sluchátka kolem uší Bose SoundLink wireless
B 741158-0020

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Exkluzivní technologie zajišťuje hluboký, pohlcující zvuk hudby
  • Čistý, přirozený zvuk na obou stranách hovoru, a to i ve větrném nebo hlučném prostředí
  • Snadné přepínání mezi dvěma připojenými Bluetooth® zařízeními (například chytrý telefon a tablet)
  • Až 15 hodin přehrávání s dobíjecí lithium-iontovou baterií
  • Lehčí a pohodlnější, než srovnatelná bezdrátová sluchátka
Detaily

Bezdrátová svoboda v nejlepší zvukové třídě

 

Svoboda. Komfort. Velká výhoda bezdrátových sluchátek. A Bose vám poskytuje lepší bezdrátový zážitek všude okolo vás. Hluboký, pohlcující zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti. Jasnější hovory na obou koncích komunikace. Bezproblémové přepínání mezi dvěma připojenými Bluetooth® zařízeními, takže už nikdy nezmeškáte hovor během poslechu hudby nebo sledování filmu. Čtěte dál a zjistíte, proč se jedná o nejlépe znějící bezdrátová sluchátka.

 

Nepřekonatelný zvuk

Lepší bezdrátová sluchátka poskytují lepší zážitek z toho, co posloucháte. A bezdrátová sluchátka kolem uší Bose SoundLink® zní lépe, než kterákoli jiná sluchátka ve své třídě. Kombinace technologie TriPort® a Active EQ zajišťuje zvuk, který je ostrý a výkonný při jakékoli úrovni hlasitosti. Takže, nyní můžete svou hudbu opravdu rozproudit, i když jste sami v pohybu, a konečně se odpoutat od kabelů.

 

 

Čistější a jasnější telefonování

Tato všestranná sluchátka jsou navržena také pro optimalizaci telefonních hovorů. Pokročilý mikrofonní systém s HD Voice a adaptivní audio úpravou poskytuje čistotu hovoru, a to i ve větrném nebo hlučném prostředí. A vylepšené Sidetone udělá, že bude váš hlas znít více přirozeněji, jako byste ani netelefonovali s nasazenými sluchátky.

 

Snadné připojení. Bezproblémové přepínání.

Nejnovější technologie Bluetooth® umožňuje snadné připojení vašich mobilních zařízení a bezproblémovou audio/video synchronizaci. A můžete zůstat připojeni k - a přepínat mezi nimi - dvěma zařízeními najednou. Takže, pokud sledujete video na iPadu a máte příchozí hovor na vašem iPhonu, sluchátka automaticky pozastaví video a přijmou hovor. Po ukončení hovoru se sluchátka přepnou zpět a zajistí, že přehrávání videa bude automaticky pokračovat.

 

Komfort a odolnost

Sluchátka jsou navržena pro vaše vysoké životní tempo, a proto jsou vyrobena z materiálů odolných proti nárazu a proti korozi, plast je odolný vůči namáhání, protože je posílen o skleněná vlákna (jedná o takzvaný „glass-filled nylon“). Navíc díky měkkým náušníkům a vypolstrovaným a odlehčeným hlavovým mostem jsou tato sluchátka lehčí a pohodlnější, než jiná srovnatelná bezdrátová sluchátka, takže si je můžete bez problémů užívat po celý den. A když je nebudete používat, můžete je složit do kompaktního tvaru a uložit do pouzdra.

Technické detaily
Art.-No.
B 741158-0020
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundLink AE II bezdrátová sluchátka kolem uší, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání