BOSE SoundTrue AE II sluchátka kolem uší pro vybraná zařízení Samsung a Android, námořnická modř
4 990.00 Kč 4 123.97 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 741648-0080

Sluchátka kolem uší Bose SoundTrue AE II pro vybraná zařízení Samsung a Android
B 741648-0080

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Hloubka hudby a čistý, realistický zvuk díky proprietární technologii Bose®
  • Přepracovaný štíhlejší profil, nyní nové a svěží barvy
  • Měkce polstrovaný hlavový oblouk a paměťová pěna v mušlích pro dlouhodobé komfortní nošení
  • Sklopné ploché mušle, sladěné pouzdro pro snadné přenášení a cestování
  • Inline mikrofon a dálkový ovladač pro snadné přepínání mezi hovory a hudbou s většinou zařízení Samsung Galaxy a vybraných zařízení se systémem Android
Detaily

Zkonstruováno pro vaši hudbu. Navrženo pro váš styl.

 

Představujeme vám sluchátka kolem uší, které se zaměřují na vaši hudbu a současně hlásají do světa váš styl. Sluchátka SoundTrue® II probudí vaši hudbu k životu s nečekanou hloubkou a čistotou, jakou mnohá sluchátka neumí nabídnout. Byla přepracována, nyní mají štíhlejší profil a nové svěží barvy. Díky měkce polstrovanému hlavovému oblouku a použití paměťové pěny v mušlích, jsou také tak lehká a pohodlná, že můžete snadno zapomenout, že je máte nasazená. Přesto jsou dostatečně odolná, aby odolávala i nástrahám vašeho rušného života, tomu navíc dopomáhá i sladěné pouzdro.

 

Poutavý zvuk

Sluchátka SoundTrue® II obsahují pokročilé technologie Bose®, které zajistí, že vaše hudba bude znít hluboce, čistě, jasně a bude plná života. Pokud máte opravdu rádi ten pocit, kdy se do své hudby zcela ponoříte, tato sluchátka jsou navržena právě s ohledem na vás.

 

Komfort i při dlouhodobém nošení

Ostatní jistě nebudou mít žádný problém všimnout si odvážných, aktualizovaných vzorů sluchátek. Ale vy sami můžete klidně zapomenout, že je vlastně máte nasazené. To proto, že mají měkce polstrovanou čelenku, která rozděluje hmotnost rovnoměrně po celé hlavě, a také díky použití paměťové pěny, která vytváří kolem uší jemný „polštář“. Proto tato sluchátka nabídnou komfort i při dlouhodobém nošení, dokonce i během epických skladeb.

 

Pouzdro pro pohodlné přenášení

Audio kabel se připojuje k jedné mušli pro větší volnost pohybu a eliminaci jeho zamotání, a v případě uložení sluchátek jej lze odpojit. Mušle lze pohodlně sklopit a také sluchátkový oblouk je skládací, vše se tedy úhledně vejde do přiloženého pouzdra pro přenášení.

 

V melodii a v kontaktu

Pokud posloucháte hudbu na telefonu, dříve nebo později někdo zavolá. Žádný problém. Vemte to (nebo hovor odmítněte) jedním tlačítkem na inline mikrofonu / dálkovém ovladači. Vaše hudba bude čekat. Dálkový ovladač také umožňuje ovládání hudby a další funkce pro pro většinu zařízení Samsung Galaxy a vybraná zařízení se systémem Android.

Technické detaily
Art.-No.
B 741648-0080
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundTrue AE II sluchátka kolem uší pro vybraná zařízení Samsung a Android, námořnická modř

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání