Bose On-Ear Wireless bezdrátová sluchátka
5 490.00 Kč 4 537.19 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 741675-0030

Bluetooth sluchátka, NFC, hlasové příkazy Siri nebo Google Assistant, hlasové pokyny

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


 • Výdrž akumulátoru až 15 hodin
 • Rychlé nabíjení
 • Aktivní ekvalizér Active EQ
 • Hlasové příkazy Siri a Google
 • Hlasové pokyny
 • Bluetooth
 • NFC
 • Duální mikrofony
 • Bezdrátová volnost pohybu
 • Maximální komfort pro celodenní pohodlné nošení
 • Přepravní pouzdro

 

Detaily

 

Lepší zvuk. Lepší bezdrátový zážitek.

 

Lepší bezdrátový zážitek začíná s tím, co slyšíte. Bezdrátová sluchátka přes uši Bose jsou navržena tak, aby poskytovala ostrý a silný zvuk, který přivádí do hudby život. Jsou lehká a pohodlná, ideální pro celodenní nošení. Poznejte jejich kvalitu – křišťálově čistý zvuk hudby a hovorů v jakémkoli prostředí, odolné materiály a výdrž baterie až 15 hodin. S bezdrátovými sluchátky Bose můžete zažít volnost bezdrátového připojení a nekompromisní výkonnost.

 

 

ACTIVE EQ

Konzistentní zvuk při vysokých a nízkých hlasitostech.

 

HLASOVÉ PŘÍKAZY SIRI & GOOGLE

Stiskněte multifunkční tlačítko pro přístup k Siri neboGoogle Assistant.

 

BATERIE

Výdrž baterie až 15 hodin.

 

HLASOVÉ POKYNY

Hlasové pokyny a informace o Bluetooth® párování.

 

Exkluzivní technologie pro skvělý poslechový zážitek

Lepší technologie umožňuje lepší bezdrátový požitek z hudby. Technologie Bose TriPort ve spojení s funkcí Active EQ poskytuje čistý a výkonný zvuk – při libovolném objemu hlasitosti.

 

Nízká hlasitost

Chcete poslouchat v klidu při práci? Získejte konzistentní výkon i při nižších objemech hlasitosti.

 

Vysoká hlasitost

Chcete si naopak vaši hudbu užít pěkně nahlas? Vaše hudba bude mít při vysokých objemech hlasitosti tu správnou hloubku, dokonalý a pohlcující zvuk.

 

 

Bezdrátová volnost pohybu a snadné ovládání

Poznejte pohlcující zvuk a hloubku prostoru, získejte možnost snadno a bezproblémově přepínat mezi dvěma Bluetooth zařízeními, aniž byste museli přerušit poslech vaší hudby – umístění multifunkčních ovládacích prvků na pravé mušli pro vás znamená, že změna hlasitosti nebo přehrávané stopy na vašem zařízení je možná kdykoliv – vše máte vždy na dosah ruky. Chcete na vašem telefonu použít hlasové příkazy pomocí funkce Siri nebo Google Assistant? Telefon můžete klidně nechat v kapse. I tento přístup získáte díky jednomu z ovládacích prvků.

 

 

Vylepšená konstrukce

Mnoho z vás chce poslouchat po celý den. Proč ne? Tato sluchátka jsou tak navržena. Umožňují pohodlné celodenní nošení, mají nastavitelný hlavový oblouk, který spočívá lehce na hlavě a poskytuje dokonalý komfort, stejně jako měkké polstrování mušlí, které ani při celodenním nošení netlačí. Navíc veškeré materiály jsou vysoce odolné a celá konstrukce je navržena tak, aby sluchátka něco vydržela a měla dlouhou životnost. Po poslechu lze mušle sklopit a sluchátka uložit do kompaktního pouzdra. A součástí balení je i další kabel, takže po případném vybití baterie jej můžete jednoduše zapojit a poslouchat dál.

 

 

Slyšet a být slyšen

Sluchátka vám věrně poslouží i v době, kdy musíte telefonovat, jsou totiž navržena pro optimalizaci komunikace pro oba účastníky hovoru – i když se právě nacházíte na hlučné nebo větrné městské ulici. Duální mikrofony redukují hluk pozadí tak, aby bylo zaručeno, že v hluku váš hlas nezanikne a bude dobře slyšet. A naopak, vy uslyšíte čistě hlas volajícího, protože technologie Bose automaticky přizpůsobí hlasitost vašich sluchátek podle toho, jak se kolem vás změní okolní hluk.

Technické detaily
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: Bose On-Ear Wireless bezdrátová sluchátka

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání