BOSE SoundLink OE sluchátka, bílý
6 990.00 Kč 5 776.86 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Není skladem

B 714675-0020

Jasný, bohatý zvuk ze sluchátek lehkých jako pírko a nabíjecí baterií s dlouhou životností umožní poslouchat po celý den. Přepnutí na příchozí hovor je snadné díky intuitivnímu ovládání a hlasovému upozornění.
B 714675-0020

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  •  Ostrý, čistý a silný zvuk bezdrátových sluchátek
  •  Pokročilý duální mikrofonní systém pro čistý zvuk volání ve větrném nebo hlučném prostředí
  •  Ovládací tlačítka Bluetooth na pravé mušli pro nastavení hlasitosti, změnu stopy a přijetí hovoru
  •  Přehrávání až 15 hodin s dobíjecí li-ion baterií
  •  Hlasové pokyny pro spárování Bluetooth a další hlasová upozornění
Detaily

Užijte si sílu vaší hudby do nejmenšího detailu s prvními bezdrátovými sluchátky na uši od Bose. Hovor je hlasitý a čistý, a to i ve větrném nebo hlučném prostředí.

 

Lepší zvuk bez kabelů


Připravte se na výkonnost, která opět zvyšuje laťku Bluetooth sluchátek. Detailní a vyvážený zvuk je nyní všude, kam půjdete. Technologie Bose® TriPort® s aktivním EQ dodává hudbě dynamiku, jako u nejlepších kabelových sluchátek Bose. Uslyšíte ty nejhlubší basy a nejčistší zvuk i bez kabelů.

 

Plné energie


Až 15 hodin přehrávání – můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu, sledovat filmy, podívat se na video a ještě zbude dostatek energie. Plné nabití za pouhé 1,5 hodiny zapojením přiloženého USB kabelu do libovolného mobilního zařízení s napájeným portem nebo do nabíječky. Pokud se baterie vybije, rychlonabíjení za 15 minut poskytne další 2 hodiny poslechu.

 

Navrženo pro vás


Nastavitelný sluchátkový oblouk spočívá na hlavě lehce, mušle lze natáčet pro individuální přizpůsobení. Měkké polstrování, všechny materiály jsou lehké a odolné. Mušle lze složit pro snadné uložení v kompaktním přepravním pouzdru. A navíc je zde k dispozici další kabel, takže pokud se baterie vyčerpá, sluchátka lze připojit a poslouchat dál.

 

Ovládání konečky prstů


Chcete telefonovat během poslechu hudby nebo sledování videa? Stačí se dotknout tlačítka na pravé mušli a jste okamžitě připojeni. Dotkněte se znovu, a můžete skladby přehrávat, pozastavit, přeskočit nebo uskutečňovat hovory. Dosah je až 10 metrů, a můžete být připojeni ke smartphonu a tabletu současně. Hlasové pokyny vás informují o stavu baterie, stavu připojení a volajícím. Takže si můžete nechat svůj smartphone v kapse – nebo na druhém konci místnosti.

 

Slyšet a být slyšen


Telefonní hovory jsou se sluchátky SoundLink® čisté a srozumitelné, i když jste na hlučné nebo větrné městské ulici. Duální mikrofony potlačují hluk na pozadí, a vy si můžete být jisti, že je váš hlas slyšet. I vy uslyšíte hlas volajícího jasně, protože technologie Bose automaticky nastaví hlasitost sluchátek tak, jak se hluk kolem vás mění.

Technické detaily
Art.-No.
B 714675-0020
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundLink OE sluchátka, bílý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání