BOSE QC20 QuietComfort sluchátka s potlačením okolního hluku pro vybraná zařízení Samsung a Android zařízení, bílá
8 490.00 Kč 7 016.53 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 718840-0030

In-ear sluchátka do uší s aktivní redukcí hluku Acoustic Noise Cancelling, nabízejí nevšední zvukový výkon, 3 páry měkkých koncovek do uší StayHear+, technologie TriPort a Active EQ, 2 tlačítkové ovládání s mikrofonem pro uživatele Android, BlackBerry nebo Windows phone
B 718840-0030

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


Detaily

Užijte si dokonalý zvuk

 

Výjimečná sluchátka QuietComfort 20 umožní plně se ponořit do poslechu oblíbené hudby. Díky preciznímu návrhu s technologiemi TriPort a Active EQ poskytují bohaté hluboké tóny, ostré výšky a přirozené střední tóny.

 

Acoustic Noise Cancelling


Funkce Acoustic Noise Cancelling propotlačení okolního hluku zajistí dokonalý poslech s možností soustředit se pouze na hudbu bez rušivých zásahů okolí. Dokáže velmi účinně potlačit hluk okolního prostředí a tuto funkci můžete díky vestavěné nabíjecí baterii využívat až 16 hodin.

 

Připojte ke sluchátkům svůj telefon nebo přehrávač


Sluchátka můžete připojit především k zařízením Android, BlackBerry nebo Windows phone. Propojení přes 3.5mm jack a na kabelu budete mít k dispozici 2 tlačítkové ovládání pro hovory.

 

Kvalita Bose


Rozdíl značky Bose oproti ostatním značkám repro soustav spočívá v inovativním přístupu k hudbě jako takové. Schopnost rozlišovat živou hudbu od ostatních je to, co dělá reprodukci tak náročnou, a tudíž je vizí společnosti přistupovat k hudbě s maximální precizností. Ve společnosti Bose proto vystupují odborníci na akustiku, neboť právě akustika prostoru je důležitým prvkem pro naše zvukové vnímání. Všechny produkty značky Bose se zaměřují na vynikající výkon a přinášejí nejlepší zážitky z poslechu hudby.

Technické detaily
Art.-No.
B 718840-0030
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE QC20 QuietComfort sluchátka s potlačením okolního hluku pro vybraná zařízení Samsung a Android zařízení, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání