BOSE SoundTrue OE sluchátka do uší pro vybraná zařízení Apple, fialovo-mátová
5 090.00 Kč 4 206.61 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 626237-0040

SoundTrue around-ear sluchátka.
B 626237-0040

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  •  Plný, přirozený zvuk pro všechny hudební styly
  •  Měkké polstrování - sluchátkový oblouk a mušle s paměťovou pěnou
  •  Výběr provedení: around-ear (kolem uší) a on-ear (na uši)
Detaily

Svěží design pro váš styl


Sluchátka SoundTrue jsou navržena s ohledem na vás. Jsou navržena tak, aby jakýkoliv hudební styl zněl lépe. Nabízí hloubky, a čistý a jasný zvuk pro reprodukci všech vašich oblíbených interpretů. Jsou tak lehká a pohodlná, že možná zapomenete, že je právě používáte. Ale jsou také konstruována pro vysoké zatížení, vydrží i náročný pracovní rytmus. K dispozici jsou v provedení around-ear (kolem uší) a on-ear (na uši), v novém a svěžím designu. Vyberte si vaše oblíbené provedení sluchátek ... a ukažte váš styl.

 

Vaše hudba o vás říká hodně. Takže předveďte i vaše sluchátka.


Silný zvuk, lehké provedení. Sluchátka SoundTrue nabízí moderní akustický design pro čistý a přirozený zvuk v celém spektru - od zpěváků, přes vysoké tóny, po dobrou basovou linku nástrojů. Jen do toho, ponořte se do své hudby. Měkce polstrovaný oblouk a náušníky z paměťové pěny vám poskytnou pohodlí bez ohledu na to, jak dlouhý váš playlist je.

 

Pohodlí a odolnost


Kromě stylu jsou sluchátka SoundTrue navržena tak, aby nabízela dlouhou životnost a odolnost. Audio kabel se připojuje k jedné mušli pro větší volnost pohybu a eliminaci zamotání kabelu. Kabel je rovněž odpojitelný pro pohodlné uložení sluchátek. Mušle lze pohodlně sklopit a také sluchátkový oblouk je sklopný. A součástí je pouzdro pro snadnou přepravu ve stejně dobrém designu.

 

Sladění a na dotek


Sluchátka SoundTrue jsou navržena speciálně pro použití se zařízeními iPhone® a dalšími produkty Apple®. Integrovaný inline dálkový ovladač se nachází na zadní straně mikrofonu, což vám umožní ovládat hudební funkce - nastavení hlasitosti, přehrávání/pozastavení skladeb, přeskočení skladby vpřed/vzad, rychlý posun vpřed/vzad a změnu playlistu. Také lze jediným dotykem přepínat mezi hovorem a hudbou - maximální usnadnění veškerého ovládání bez nutnosti se dotknout vašeho zařízení. Mnoho funkcí je také kompatibilních se současnými nejoblíbenějšími telefony.

Technické detaily
Art.-No.
B 626237-0040
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundTrue OE sluchátka do uší pro vybraná zařízení Apple, fialovo-mátová

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání