Bose SoundSport Pulse Wireless IE bezdrátová sluchátka, červená
6 290.00 Kč 5 198.35 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 762518-0010

Tato sportovní sluchátka mají vestavěný monitor srdeční činnosti, který díky StayHear+ Pulse tips zůstává stabilní a generuje informace, které vám pomohou být příště ještě výkonnější.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


Detaily

Ať vám srdce tluče! Sledujte ten rachot!

 

Hudba je motorem vašeho tréninku. Výkonná technologie vám změří vše, co potřebujete a to bez otravných kabelů. Tato sportovní sluchátka mají vestavěný monitor srdeční činnosti, který díky StayHear+ Pulse tips zůstává stabilní a generuje informace, které vám pomohou být příště ještě výkonnější.

 

 

 

Zkonstruována pro vyšší výkony

 

Dejte do tréninku srdce. Vaše výbava by na to měla být připravena. Vestavěný srdeční monitor od spol. PerformTek® měří váš výkon s vysokou přesností přímo z vašeho ucha a vy se tak můžete spolehnout, že tato sluchátka nabízí více než jen motor pro váš trénink.

 

 

To nezamotáš!

 

Rychlé bezdrátové připojení je rychlejší než zapojení jack konektoru. Díky hlasovým povelů je párování i ovládání. Díky vestavěné Li-ion baterii vydrží sluchátka pracovat až 5 hodin v kuse.

 

 

Nic nebude rušit váš workout

 

Díky vestavěnému mikrofonu a ovladači na kabelu sluchátek není problém nastavit hlasitost nebo přijmout příchozí hovor, ovládat přehrávač a to vše bez doteku vašeho telefonu.

 

 

Díky aplikaci se posouváte dál

 

Aplikace Bose Connect zobrazuje přesný srdeční tep v reálném čase a sledování vaší výkonnosti je hračkou, nabízí osobní nastavení a ovládání, párování a přepínání připojených zařízení snazší než kdy jindy.


Pulse technologie samozřejmě pracuje s populárními fitness aplikacemi jako MapMyRun, Runkeeper, Endomondo, Runtastic a dalšími aplikacemi.

 

 

Bezkonkurenční kombinace komfortu a stability.

 

Když se hýbete, chcete aby sluchátka držela v uchu pevně, ale současně pohodlně. Jejich inovovaný tvar zůstává komfortní i v případě těch nejdivočejších cvičení a jemně utěsní zvukovod, což dále zlepší reprodukci.

 

Zkonstruována, aby vám stačila

 

Když trénujete, potíte se. Proč by vás měla sluchátka zdržovat? SoundSport Pulse Wireless jsou vybavená hydrofobní membránou, která zajistí, že pot a vlhkost se nedostanou donitř. Bytelná konstrukce a odolnost vůči živlům vám umožní trénovat jim navzdory.

 

SPECIFICATIONS

 

SPECIFIKACE

 

Detaily:

 

  • Dosah BT až 9 m

 

Obsah balení

 

  • Sluchátka SoundSport Pulse wireless
  • Transportní obal
  • Klip na oblačení
  • USB nabíjecí kabel
Technické detaily
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: Bose SoundSport Pulse Wireless IE bezdrátová sluchátka, červená

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání