BOSE LifeStyle SoundTouch 535 domácí zábavní systém, bílá
79 000.00 Kč 65 289.26 Kč bez DPH
Cena / set

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 738516-2200

Zábavní systém
B 738516-2200

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Dynamický prostorový zvuk z pěti reproduktorů Jewel Cube®, přizpůsobený podle dané místnosti pro konzistentní a vysoce kvalitní výkon
  • Bezdrátové přehrávání hudebních služeb, jako Spotify a Deezer, internetových rádií a vaší uložené hudební knihovny
  • Řízení Hideaway control zaručuje, že všechny komponenty budou pracovat jako jeden systém
  • Průvodce nastavením a zjednodušené použití zpráv na obrazovce
  • Snadné připojení a ovládání až 6ti HD zdrojů videa / hudby; s převzorkováním videa na 1080p
  • Integrovaná technologie Bluetooth® pro přenos jakékoliv hudby z jakéhokoli zařízení Bluetooth®
Detaily

Nejlepší prostorový zvukový systém od Bose

Pokud hledáte řešení pro získání toho nejlepšího zážitku ze zábavního systému a kvalita je pro vás podstatná, nehledejte nic jiného. Systém Lifestyle® 535 v sobě kombinuje nejmodernější technologie Bose s důrazem na jednoduchost, univerzálnost a eleganci. Pět kompaktních reproduktorů Jewel Cube® nabízí skutečný prostorový zvuk na každém sedadle v místnosti, zatímco modul Acoustimass® zajišťuje působivé basy. Kromě vylepšení zvuku pro TV vysílání, filmy, sportovní přenosy a videohry, je tento systém také výkonný „hudební stroj“. To vám umožní snadno využívat bezdrátový přenos hudby po připojení k vaší stávající domácí Wi-Fi® síti nebo Bluetooth® zařízení.

 

Realistický, dramatický prostorový zvuk

Zažijete strhující prostorový zvuk ze všechno, co budete sledovat. Tento systém je vybaven reproduktory Jewel Cube®, které byly přestavěny se štíhlejším profilem tak, aby lépe odpovídaly televizorům s plochou obrazovkou. Díky přesnému úhlovému umístění měničů uvnitř reprosoustavy představuje zvukový výstup něco, co byste očekávali od reproduktorů mnohonásobně větších. Tento výkon je doplněn modulem Acoustimass®, který může být umístěn v rohu nebo z pohledu. Exkluzivní technologie modulu pomáhá zajistit emocionální intenzitu, kterou cítíte v divadle nebo v koncertním sále. Jeho vliv a dopad nemůžete přehlédnout, i když je dokonce někde skrytý.

 

Zvuk navržený pro konkrétní místnost

Váš pokoj je unikátní svou velikostí, tvarem, strukturou apod. To vše jsou faktory, které ovlivňují zvuk a podobu, v jaké jej slyšíte. Systém ADAPTiQ® byl vyvinut pro analýzu místnosti a následné nastavení zvuku tohoto systému Lifestyle® pro konkrétní místnost. Výsledkem je konzistentní a vysoce kvalitní výkonnost.

 

Poznávání nové hudby se SoundTouch®

Pomocí SoundTouch® můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdykoliv předtím. Bezdrátově můžete streamovat miliony skladeb přes Spotify a Deezer, stejně jako internetová rádia a svoji vlastní hudební knihovnu. Výkonná aplikace umožňuje ovládat vaší hudbu z libovolného místa v domě z telefonu nebo tabletu. A šest snadno programovatelných předvoleb vám umožní přehrát vaši oblíbenou hudbu pomocí aplikace nebo dodávaného univerzálního RF dálkového ovladače.

Systém Lifestyle® SoundTouch® 535 je součástí celé rodiny bezdrátových produktů. Všichni spolupracují a dokáží přehrávat stejnou hudbu v každé místnosti, nebo různou hudbu v různých místnostech.

 

Snadné nastavení

Technologie Unify® umožňuje snadné připojení a ovládání až 6ti HD a hudebních zdrojů, jako jsou například Blu-ray Disc™ nebo kabelová televize. A čtyři vstupy HDMI™ na ovládacím panelu zajistí z těchto zdrojů vysoce kvalitní vícekanálový zvuk - obvykle poskytují více přirozený dynamický rozsah a nízkofrekvenční efekty, než je tomu u zvukového signálu přímo z vašeho televizoru.

 

Snadná ovladatelnost

Technologie Unify® také zjednodušuje programování univerzálního RF dálkového ovladače Bose® pro ovládání systému Lifestyle® a téměř všeho, co je k němu připojeno. Během instalace systém Unify® identifikuje každé připojené zařízení a automaticky učí dálkový ovladač Bose®, s cílem získat nad zařízením kontrolu. Dokonce to funguje, i když je konzola nebo zařízení skryto ve větší vzdálenosti za dveřmi vašeho zábavního centra. Navíc umožňuje sledovat informace o systému na LCD displeji dálkového ovladače Bose®.

Technické detaily
Art.-No.
B 738516-2200
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE LifeStyle SoundTouch 535 domácí zábavní systém, bílá

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání