BOSE Acoustimass 5 V stereo reproduktorový systém, černý
16 990.00 Kč 14 041.32 Kč bez DPH
Cena / set

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 741131-0100

Reproduktorový systém
B 741131‐0100 

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  •  Přepracované reproduktory Direct/Reflecting® Series II naplní celou místnost jasným, prostorovým a realističtějším zvukem
  •  Hluboké basy ze skrytého modulu Acoustimass®
  •  Kabely součástí balení, zřetelné označení pro snadné nastavení se stereo receiverem
Detaily

Prostorový zvuk pro vaši hudbu

 


Reproduktorový systém Bose Acoustimass® 5 Series V vnáší do hudby pocit, nechává vyznít každý detail. Dva přepracované reproduktory Direct/Reflecting® Series II jsou nyní tenčí, jejich štíhlost dodává styl i zvuku. A skrytý modul Acoustimass® dodává hluboké basy veškeré hudbě. Pokud je ve větších prostorách vašeho domova místo pro hudbu, pak se tento systém hodí přímo pro vás.

 

 

Bohatý a plný zvuk. Štíhlý reproduktor.


Bose kostky Direct/Reflecting® Series II mají elegantní design, který upoutá pozornost. Ve skříni reproduktoru jsou v přesných úhlech instalované měniče, které dokáží naplnit celou místnost plným, prostorovým zvukem – skvělý prostorový výkon, jaký byste čekali od mnohem větších reproduktorů, a pokrytí celého poslechového prostoru, ne pouze úzké oblasti, jak bývá obvyklé. Reproduktory lze také pomocí volitelných držáků instalovat na stěnu, a ve srovnání s předchozím modelem je lze dokonale zarovnat se stěnou.

 

 

Přidejte hudbě na údernosti


Pevná basová linka nebo poutavý rytmus bicích pomáhají hudbu oživit. Modul Bose Acoustimass® reprodukuje tyto nízké frekvence s výkonem, čistotou a přesností, a to při jakékoli úrovni hlasitosti – a bez slyšitelného zkreslení. Basový modul můžete i někam v místnosti ukrýt, a pak všechny posluchače udivovat, jaký zvuk produkují tak malé, krychlové reproduktory.

Technické detaily
Art.-No.
B 741131-0100
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE Acoustimass 5 V stereo reproduktorový systém, černý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání