BOSE SoundDock XT dokovací reproduktor, žlutý
3 990.00 Kč 3 297.52 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 626209-2900

Dokovací reproduktor, bílo/žlutý.
B 626209-2900 

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  •  Kompatibilní a také nabíjí zařízení iPhone a iPod s konektorem Apple Lightning
  •  Přídavný vstup umožňuje přehrávat další audio zařízení
  •  Patentovaná akustická konstrukce, zvuk v plném rozsahu z kompaktního systému
  •  Pohodlné ovládání hlasitosti na reproduktoru
Detaily

Výkonnost. Jednoduchost. Styl.

 

Váš iPhon je plný hudby, a váš den je nabitý perfektními zážitky. Klepnutím na hudební položku v iPhonu můžete mít další zážitky – ze svých melodií, přehrávaných reproduktorem SoundDock® XT. Nechte je přehrávat s bohatostí a čistotou zvuku. Díky kompaktnímu provedení se tento přístroj hodí téměř kamkoliv, přehrávat jej můžete kdekoliv kolem domu. Nyní budete mít svoji hudbu vždy po ruce.

 


Kompaktní umělec

Zvnějšku má reproduktor SoundDock® XT jedinečný vzhled. Uvnitř probíhá digitální zpracování signálu Bose®, a jeho akustická konstrukce produkuje plný zvuk, jaký byste očekávali od většího, a dražšího systému.

Integrovaný dock v reproduktoru umožňuje zachovat celkově malé rozměry, takže systém zabírá minimální prostor. A je velmi lehký, takže jej můžete snadno přenášet z jednoho místa na druhé. Vyberte si barvu podle svého vkusu, k dispozici je kombinace barev bílá / tmavě šedá, nebo bílá / žlutá.

 


Doba přehrávání? Jakákoli.

Můžete se těšit z nekonečných hodin nepřetržitého přehrávání hudby z vašeho iPhonu nebo iPodu. Vždy, když je vaše zařízení umístěno v dokovací stanici, reproduktor SoundDock® XT jej dobíjí, a to i když jsou skladby právě přehrávány. Systém je vybaven tlačítek ovládání hlasitosti, a z vašeho zařízení můžete ovládat všechny ostatní funkce.

 

Připojte jej ke zdroji zábavy

 Přídavný port 3,5mm umožňuje připojit další zařízení, jako jsou tablety, notebooky, CD přehrávače nebo jiná mobilní zařízení, abyste si poslech vaší hudby mohli opravdu užít.

 

Podporuje nejnovější modely iPod a iPhone

Tento systém je kompatibilní s modely zařízení iPhone a iPod s konektorem Apple Lightning (osmi-pinový konektor), které byly uvedeny na trh v roce 2012 nebo později.

Technické detaily
Art.-No.
B 626209-2900
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundDock XT dokovací reproduktor, žlutý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání