BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný
7 690.00 Kč 6 355.37 Kč bez DPH
Cena / set

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 329509-2300

Multimediální reproduktory.
B 329509-2300

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Stereo obvody TrueSpace® vlastní konstrukce pro digitální zpracování signálu vytváří širokou dvoukanálovou zvukovou scénu, navrženo speciálně pro poslech v blízkosti počítače.
  • Všestranný ovladač Control pod je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku jedním dotykem, k dispozici jsou praktické duální vstupy pro připojení sluchátek a/nebo druhého zdroje zvuku, jako je iPod® nebo tablet.
Detaily

Užijte si plný, přirozený zvuk v blízkosti vašeho počítače - nebo napříč celou místností - nejlepším dvoukanálovým reproduktorovým systémem od Bose.

 

 

Elegantní, prostorově úsporná konstrukce doplní váš počítač a eliminuje potřebu specializovaného basového modulu. Technologie TrueSpace® reprodukuje široký a přirozený zvuk pouze ze dvou reproduktorů, přesto vnáší do hudby, her i videa více života. Unikátní ovladač Control pod usnadňuje úpravu hlasitosti nebo ztlumení zvuku. Možnost připojení sluchátek a dalšího audio zařízení.

Systém reproduktorů Bose® Companion 20 dramaticky zlepší zvuk z počítače. Nejlepší dvoukanálový systém od Bose reprodukuje plný, přirozený zvuk, a je lhostejné, zda jste kousek od obrazovky, nebo zvuk posloucháte přes celou místnost.

Patentovaná technologie a moderní konstrukce: vaše hudba, hry a videa ožívají s nápadnou čistotou zvuku a působivými basy při jakékoli úrovni hlasitosti. A to vše z pouhých dvou reproduktorů - bez potřeby basového modulu. Díky rychlému připojení se můžete za pár okamžiků těšit na bohatý zvuk z obsahu vašeho počítače.

 

 

Silný zvuk. Z pouhých dvou reproduktorů.

 

Vyspělá konstrukce a výkonné ovladače jsou pro dobré basy klíčové. Během poslechu si všimnete, že reproduktory přidávají do hudby, her a videí hloubku. Každý, kdo si tyto reproduktory poslechne poprvé, bude hledat někde na podlaze subwoofer, ale žádný nebude k nalezení. Všechen zvuk vychází z pouhých dvou elegantních reproduktorů.
Unikátní ovladač Control pod nabízí množství funkcí. Ovladač Control pod je vybaven rotačním ovládáním hlasitosti a možností ztlumení zvuku jedním dotykem, k dispozici jsou praktické duální vstupy pro připojení sluchátek a/nebo druhého zdroje zvuku, jako je iPod® nebo tablet.

Užijte si prostor vyplněný zvukem - přímo z vašeho počítače - s reproduktory Bose Companion 20.

Technické detaily
Art.-No.
B 329509-2300
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE Companion 20 multimédia reproduktor, stříbrný

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání