BOSE Companion 3 multimédia reproduktor, černý
7 990.00 Kč 6 603.31 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Není skladem

B 040280

Multimediální reproduktory

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  •  Bohatý, detailní zvuk s širokou zvukovou scénou vás vtáhne do děje
  •  Hluboké, přesné basy z modulu Acoustimass, který můžete skrýt pod stůl
  •  Ovladač Control pod „Vše v jednom“: nastavení hlasitosti, jediný dotek ke ztlumení zvuku, konektor pro sluchátka a přídavný vstup
  •  Jediné spojení s počítačem bez zvukové karty nebo upgrade softwaru
  •  Energeticky úsporný režim spánku po 30 minutách nečinnosti
Detaily

Nejlepší systém reproduktorů pro poslech hudby z počítače od Bose.

 

 

Pokud hledáte co nejpoutavější zvukový zážitek pro poslech hudby z počítače, toto jsou reproduktory Bose, které hledáte. Systém Companion 3 vás vtáhne do dramatického akustického prostředí, jaké byste mohli očekávat pouze od systému pěti reproduktorů. Přesto zvuk vychází z pouhých dvou elegantních, stolních reproduktorů se skrytým modulem Acoustimass®.

 

Poznejte větší zážitky

 

Počítač se dnes používá pro různé druhy zábavy stále ve větší míře. Hudba. Filmy a televizní pořady. Hraní her. Ale pokud stále ještě používáte reproduktory vašeho laptopu, nebo běžné PC reproduktory, přicházíte o zvukový zážitek, který byste měli prožít.
Systém Companion 3 poskytuje vítanou změnu. Použité patentované obvody TrueSpace® pro zpracování digitálního signálu poskytují široký, prostorný zvuk, reprodukci s původním dramatickým záměrem pro hudbu, filmy a hry. Zvuk, který vás baví.

 

Více zvuku. Méně nepořádku. Snadné nastavení.

 

Je to typ prostorového zvuku, jaký lze očekávat ze surround systému pěti reproduktorů - pro obývací pokoje v pořádku, ale pro počítače nepraktický. Tyto dva malé, elegantní stolní reproduktory jsou pro optimální výkonnost umístěny na stojanech, navíc je zvýšené umístění užitečné pro úsporu místa na stole.
Stačí pouze jediné propojení z počítačem nebo notebookem - žádný speciální software nebo upgrade hardwaru není nutný. Ovladač Control pod „Vše v jednom“ pro nastavení hlasitosti, jediný dotek stačí ke ztlumení zvuku, konektor pro sluchátka a přídavný vstup - vše na dosah. Chcete-li snížit spotřebu energie, systém přejde do režimu spánku po 30 minutách nečinnosti, a probudí se, když je detekován audio signál, nebo když je použit ovládací modul.

Technické detaily
Art.-No.
B 040280
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE Companion 3 multimédia reproduktor, černý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání