BOSE Companion 50 multimédia reproduktor, černý
11 990.00 Kč 9 909.09 Kč bez DPH
Cena / set

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 373511-2100

Systém multimediálních reproduktorů.
B 373511-2100

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  •  Bohatý, detailní zvuk se širokou zvukovou scénou vás vtáhne do děje
  •  Hluboké a přesné basy z modulu Acoustimass, který lze skrýt pod stůl
  •  Ovladač „vše v jednom“ Control pod slouží pro ovládání hlasitosti, ztlumení na jeden dotek, konektor pro sluchátka a přídavný vstup
  •  Jediné propojení s počítačem bez zvukové karty nebo upgrade softwaru
  •  Energeticky úsporný režim spánku se aktivuje po 30 minutách nečinnosti
Detaily

Nejlepší systém reproduktorů pro počítače od Bose.


Pokud hledáte při používání počítače poutavý zvukový zážitek, jsou to reproduktory Bose, které hledáte. Systém Companion 50 vás vtáhne do dramatického akustického prostředí, které lze očekávat pouze ze systému pěti reproduktorů. Přesto zvuk pochází z pouhých dvou elegantních stolních reproduktorů a skrytého modulu Acoustimass®.

 

Získejte více zážitků

Počítač se stále častěji používá pro všechny druhy zábavy. Hudba. Filmy a televizní pořady. Hraní her. Ale pokud stále ještě používáte reproduktory vašeho laptopu nebo běžné PC reproduktory, nemůžete získat takový zvukový zážitek, jaký je možný.
Systém Companion 50 poskytuje vítanou změnu. Využívá proprietární obvody TrueSpace® pro zpracování digitálního signálu, což poskytuje široký, prostorový zvuk a reprodukci s původním dramatickým záměrem. Zvuk hudby, filmů a her, který vás baví.

 

Více zvuku. Méně nepořádku. Snadné nastavení.

Je to druh prostorového zvuku, jaký byste mohli očekávat ze systému pěti reproduktorů – surround systému – v pořádku pro obývací pokoje, ale nepraktické pro počítače. Dva malé, elegantní stolní reproduktory mají zvýšené umístění na stojanech pro optimální výkonnost, a navíc toto řešení šetří užitečné místo na stole. Stačí pouze jedno připojení systému reproduktorů k počítači nebo notebooku – žádný speciální software nebo upgrade hardware není potřebný. Ovladač „vše v jednom“ Control pod slouží pro ovládání hlasitosti, ztlumení na jeden dotek. Nechybí konektor pro sluchátka a přídavný vstup – vše na dosah. Pro úsporu energie systém přejde do režimu spánku po 30 minutách nečinnosti, a probudí se po detekci audio signálu nebo po použití ovladače Control pod.

Technické detaily
Art.-No.
B 373511-2100
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE Companion 50 multimédia reproduktor, černý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání