BOSE Computer MusicMonitor multimédia reproduktor, stříbrný
8 990.00 Kč 7 429.75 Kč bez DPH
Cena / set

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 323232-2310

Elegantní kompaktní reproduktory se stříbrným povrchem hliníkového pouzdra vhodně doplní jakýkoliv notebook, počítač a pracovní prostor stolu.
B 323232-2310

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Vysoká výkonnost a překvapivě plný zvuk, na tak malé reproduktory, které šetří cenné místo na pracovním stole.
Detaily

Proprietární technologie poskytuje překvapivě plný zvuk, na tak malé reproduktory.

 

 


Ideální pro notebook, PC a jako přenosné reproduktory. Elegantní konstrukce a stříbrný povrch hliníkového pouzdra se hodí do každého pracovního prostoru. Ovládání hlasitosti a napájení je na pravém reproduktoru, nebo lze použít praktický dálkový ovladač.

Nejmenší systém PC reproduktorů od Bose přináší navzdory svým malým rozměrům vysokou kvalitu zvuku. Computer MusicMonitor® se doporučuje použít v případě, že je váš notebook nebo PC hlavním zdrojem zábavy, jde vám zejména o kvalitu zvuku, a chcete elegantní, ale nenápadný systém.

Vychutnejte si u stolu vysoce kvalitní zvuk s přesvědčivými basy, výkonnost, kterou můžete obvykle očekávat pouze od velkých reproduktorů nebo systému s basovým modulem. Audio systém Computer MusicMonitor® je alternativou pro seriozní posluchače, kteří upřednostňují řešení dvou reproduktorů nabízející výjimečný výkon, jednoduchost - a úsporu místa na stole.

Tato neočekávaná kvalita zvuku je výsledkem inovativní technologie zesilovačů Bose®, kombinovaná s proprietárním akustickým designem, vysoce výkonnými neodymovými reproduktory Bose a digitálním zpracováním signálu.

Dobře navržené a snadno použitelné
Užijte si plnost zvuku a detaily, které chybí při poslechu internetového rádia nebo vašich oblíbených stažených skladeb - jednoduché a elegantní. Decentní design systému je navržen dobře, reproduktory se vejdou ve vaší domácnosti téměř kamkoli. A s volitelnou přepravní brašnou se cestuje také dobře.

Technické detaily
Art.-No.
B 323232-2310
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE Computer MusicMonitor multimédia reproduktor, stříbrný

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání