BOSE SoundTouch 30 série III Wi-Fi reproduktorů, bílý
16 990.00 Kč 14 041.32 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 738102-2200

Hudební systém SoundTouch™ 30 Series III Wi-Fi®.
B 738102-2200

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


 •  Bezdrátové připojení prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě
 •  Snadný přístup k službám, jako Deezer, Spotify, Pandora a iHeartRadio
 •  Přístup k hudbě na jeden dotek, šest personalizovaných předvoleb
 •  Bohatý, silný zvuk vyplní i největší prostory vašeho domova
 •  Možnost vytvoření bezdrátového multi-room poslechu prostým přidáním dalších systémů SoundTouch™ do různých místností, nebo i mimo ně
 •  Výkonná ovládací aplikace SoundTouch™ pro váš počítač, smartphone nebo tablet
 •  Volba barev, k dispozici černé nebo bílé provedení
 •  Snadné nastavení smartphonu/tabletu pomocí aplikace, nevyžaduje počítač či USB kabel
 •  OLED displej poskytuje informace o zdroji a skladbě/stanici, není třeba nahlížet do smartphonu nebo tabletu
 •  Infračervené dálkové ovládání pro výběr předvoleb, hodnocení hudby (palec nahoru/dolů), plus standardní funkce
 •  Aux vstup umožňuje připojení zvuku i z dalších zdrojů, a zvyšuje univerzálnost systému
 •  Ethernet port pro pevné připojení k domácí síti, pokud je tento způsob preferován
Detaily

Mocný zvuk. Bezproblémové připojení

 

 

Jako nadšenec hudby jistě neustále využíváte streamování nových skladeb od oblíbených interpretů. Nyní je to jednodušší, než kdy jindy. SoundTouch™ 30 Series III Wi-Fi je nejlepší bezdrátový hudební systém od Bose – jeho silný, bohatý a čistý zvuk dokáže zaplnit i ten největší prostor v domácnosti. Připojuje se přímo k internetu přes domácí Wi-Fi síť, čímž umožňuje bezdrátový přístup k 20.000 internetovým rozhlasovým stanicím z celého světa, k hudební knihovně, a hudebním službám, jako Deezer, Pandora®, Spotify® a iHeartRadio™. Dokonce umožňuje přizpůsobit si šest předvoleb, takže jsou všechny oblíbené položky na dosah ruky. Máte-li domácí Wi-Fi připojení k internetu, budete mít vše, co potřebujete, a nastavení je rychlé a snadné.

 

Aby to byl váš hlavní audio systém

Stiskněte předvolbu ... a poslouchejte. Hned, jak uslyšíte první píseň, pochopíte, proč je to nejlepší Wi-Fi hudební systém od Bose.Vysoce výkonný basový reproduktor reprodukuje basy s oduševnělou hloubkou a čistotou. Dva přesně umístěné drivery se perfektně vypořádají s reprodukcí středů a výšek – ostře, a s živoucí definicí. Klíčem k zajištění tak vysoké výkonnosti systému SoundTouch™ 30 Series III je také exkluzivní technologie vlnovodů. Aby se stal SoundTouch™ 30 Series III vaším hlavním audio systémem, stačí v něm nechat vyniknout vaší hudbu.

 

 

Vítejte ve světě streamování hudby

 

Není to jen další reproduktor

SoundTouch™ nabízí zcela nový způsob, jak bezdrátově přenášet hudbu po celém domě, snadněji, než kdykoli dříve. Už nemusíte používat počítač, abyste mohli poslouchat svou oblíbenou hudbu. Systémy SoundTouch™ lze připojit přímo na vaše oblíbené internetové stanice a hudební streamy, jako jsou Deezer, Pandora, Spotify a iHeartRadio, vše je na dosah ruky. Wi-Fi streaming se rychle stává novým poslechovým standardem. Bose nabízí jednodušší a přínosnější způsob poslechu hudby, pro vaše potěšení.

 

 

Hudba na jeden dotek

Pokud jde o hudbu, víte, co se vám líbí. To je důvod, proč Bose navrhl SoundTouch™ Wi-Fi hudební systémy. Jsou jiné, než ostatní. Mají šest předvoleb, které lze snadno nastavit (a změnit) přímo v systému, nebo pomocí free aplikace SoundTouch™. Okamžitě, na stisknutí tlačítka, začne hrát vaše oblíbená hudba, jako na vašem autorádiu. Je to snadný přístup ke streamu, stejně snadný, jako zapnutí světla - jen mnohem zábavnější.

 

 

Mocná aplikace SoundTouch™

Aplikace SoundTouch™ usnadňuje vyhledávání nové hudby a správu uložených zdrojů. Umožňuje přetáhnout si jakýkoli zdroj hudby – oblíbenou stanici Pandora, playlist, internetové rádio - do šesti předvoleb. Nyní stačí prostě jenom dotek, odkudkoli ve vaší domácnosti. A když budete chtít vyhledat jinou hudbu, mimo vaše předvolby, použijete aplikaci s počítačem, chytrým telefonem nebo tabletem. Procházejte hudební vesmír on-line nebo soubory z vaší vlastní hudební knihovny. Můžete také použít aplikaci pro správu více systémů v různých místnostech. 

 

Vytvořeno pro multi-room audio

Pokud máte hudbu opravdu rádi, budete ji chtít poslouchat v celém bytě či domě. To je důvod, proč lze systém SoundTouch™ umístit do každé místnosti Existuje nabídka pro každý prostor, od malých a přenosných reproduktorů po venkovní systémy a domácí kino. Začněte s jakýmkoli systémem SoundTouch™, a přidávejte další, kdykoliv budete chtít. Tyto systémy pracují společně pro vytvoření multi-room zážitku z poslechu, takže můžete přehrávat stejnou hudbu všude, nebo poslouchat různou hudbu v různých místnostech, dokonce i na terase.

Technické detaily
Art.-No.
B 738102-2200
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundTouch 30 série III Wi-Fi reproduktorů, bílý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání