BOSE SoundTouch SA-5 zesilovač, černý
13 990.00 Kč 11 561.98 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 737253-2110

Zesilovač
B 737253-2110 

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Zesilovač s výkonem 100W na kanál se připojí k domácí Wi-Fi® síti
  • Možnost přidat další SoundTouch® systémy pro streamování hudby v celém domě, nebo jiné hudby v jiné místnosti
  • SoundTouch® aplikace promění váš telefon nebo tablet ve výkonný dálkový ovladač, který vám umožní mít hudbu vždy plně pod kontrolou
  • 6 předvoleb v aplikaci pro přehrávání vaší oblíbené hudby
  • Tři aux vstupy pro připojení jiného zdroje, než pro streamování hudby, jako je například CD přehrávač
Detaily

Možnost spárování s reproduktory pro bezdrátový přenos hudby

 

K zesilovači SoundTouch® SA-5 stačí přidat reproduktory a zažít svět bezdrátové hudby. Snadno. Zesilovač s výkonem 100W na kanál se připojuje k domácí Wi-Fi® síti, kdy vytvoří součást celé řady produktů Bose®, určené pro každou místnost vašeho domova. Umožní vám prozkoumat, organizovat a snadno přehrávat vaši oblíbenou hudbu. Bezplatná aplikace umožňuje prozkoumávat hudební služby, internetové rádio a hudební knihovnu. Navíc, váš telefon se promění ve výkonný dálkový ovladač, takže svou hudbu můžete ovládat bez ohledu na to, kde právě jste. Zesilovač SoundTouch SA-5 také nabízí připojení přes Bluetooth®, a tři vstupy AUX, takže můžete připojit i jiné zdroje, než pro streamování hudby, jako je například CD přehrávač.

Objevujte hudbu díky SoundTouch®

Pomocí SoundTouch® můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdykoliv předtím. Můžete bezdrátově streamovat miliony skladeb přes Spotify® a Deezer, stejně jako internetová rádia a svoji vlastní hudební knihovnu.

 

Rozšiřujte si svůj systém

Začněte s jedním SoundTouch® systémem, a později můžete přidat další, kdykoli budete chtít. Všichni budou spolupracovat a společně přehrávat stejnou hudbu v každé místnosti, nebo různou hudbu v různých místnostech.

Bezplatná, výkonná aplikace

Proměňte váš telefon ve výkonný dálkový ovladač, který vám umožní mít hudbu plně pod kontrolou, bez ohledu na to, kde se ve vaší domácnosti právě nacházíte.

 

Možnosti zapojení

Zesilovač SA-5 má tři vstupy AUX, takže můžete připojit i jiné zdroje než pro streamování, jako je například CD přehrávač. Také můžete paralelně zapojit dva páry reproduktorů, takže se zesilovačem můžete použít čtyři reproduktory.

Vestavěná technologie Bluetooth®

SoundTouch® systémy jsou nyní vybaveny Bluetooth® konektivitou pro streamování hudby z libovolného kompatibilního zařízení - kdykoli budete chtít. To vám umožní poslouchat ještě více zdrojů, jako je například YouTube.

Technické detaily
Art.-No.
B 737253-2110
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: BOSE SoundTouch SA-5 zesilovač, černý

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání