Bose Virtually Invisible 300
9 990.00 Kč 8 256.20 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
B 768973-2110

Wireless surround reproduktory

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


  • Prostorový zvuk, přidaný k filmům, sportovním přenosům a televizním pořadům
  • Bezdrátové připojení
  • Výška méně než deset centimetrů

 

Detaily

 

Prostorový zvuk. Elegantně. Bezdrátově.

 

Co se týče zadních prostorových reproduktorů, jediná věc, která má vyniknout, je zvuk, nikoliv nápadné rozměry. Zadní bezdrátové reproduktory Virtually Invisible 300 wireless surround neměří více, než deset centimetrů, takže jsou opravdu prakticky neviditelné, ale zvuk mají perfektní. Tyto nenápadné zadní prostorové reproduktory jsou navrženy speciálně pro spárování se soundbarem SoundTouch 300, kdy poskytují zvuk, který přidá vašim filmům, sportu a televizním pořadům ten správný prostor.

 

 

 

Hezký doplněk k systému domácího kina

 

Přidáním těchto prostorových reproduktorů k soundbaru SoundTouch 300 dojde ke změně – zvuk je vzrušující, prožijete skutečný zážitek z napínavého děje, stejně jako v kině. A instalace? Jednoduchá. Dva bezdrátové přijímače, dodávané s reproduktory, maximálně usnadňují bezdrátové připojení k soundbaru. Ihned po připojení k výkonnému soundbaru získáte prvotřídní audio systém.

Zkompletujte si vaše vybavení

 

Chcete dosáhnout další úrovně výkonnosti v kompaktním provedení? Doplňte soundbar o bezdrátový basový modul Acoustimass 300, a dokonalý poslech a zážitek z obklopujícího zvuku domácího kina je zaručen. Stejně jako reproduktory Virtually Invisible, také modul Acoustimass 300 má bezdrátový dosah až 9 metrů a krásně se hodí do jakékoliv místnosti. Přidejte jej k vašemu soundbaru SoundTouch 300 a okamžitě si všimnete rozdílu – nejen sluchem - basy přímo pocítíte.

 

 

Technické detaily
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: Bose Virtually Invisible 300

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Cena
Hodnota
Kvalita
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání